Hazır Okul Web Sitesi Paketi Sıkça Sorulan Sorular

 • Programın kullanımı kolay mı ?
  Programımızı kullanan yüzlerce okulumuzun web sitelerinden girip, okul idarecilerine ve kullanan öğretmenlerimize bu soruyu sorun, onlar bizim yerimize en doğru cevabı verecektir.

 • Sitemiz MEB uyumlu olacak mı ?
  Sitenizin tüm doneleri tamamen MEB uyumlu olacak ve standartlara uygun şekilde tasarlanmış biçimde size teslim edilecek.

 • Yedek Alıyor musunuz ?
  Sitenizin aylık olarak yedekleri alınmaktadır.

 • Yönetim Panelini her yerden kullanabilir miyim ?
  Web sitenizin yönetim paneline her yerden her saat ulaşabilirsiniz. Ekstra olarak programcılık vb birşey bilmenize gerek yok, çünkü eposta alır gönderir gibi çok basit bir şekilde güncelleme yapabiliyorsunuz.

 • Program ücreti çok uygun ama hizmet kalitesi yüksek mi ?
  Program ücretini düşük/yüksek bulan bazı okullarımıza buradan cevap olarak şunu söyleyebiliriz ki, benzer özellikte program ve hazır site kurucular internette 500 ila 1000 TL arasında fiyatlarla satılmaktadır. Eğitim ve Öğretim kurumlarımıza destek olmak amacıyla böyle uygun bir fiyattan satılmaktadır. Program ücretinin düşük tutulması hizmet kalitesiyle ilgili sizlerde bir endişe oluşturmasın.Firmamızın genel şirket prensibi her zaman en kaliteli hizmet, en uygun fiyattır. Hizmet kalitemiz hakkında bilgi almak için referanslarımız bölümünden kullanan okullarımızı arayabilir, onlara danışıp fikir alabilirsiniz.

 • Takıldığım yerler olursa ne yapacağım ?
  Web sitenizi kullanırken 7/24 online destek alabilirsiniz. Bunun haricinde telefonla desteğimiz sürekli yanınızdadır.
  0 226 461 38 00 numaralı telefondan ve
  info@kocaelibilisim.com adresine mail atarak destek alabilirsiniz.